Anatomie a morfologie – 20.9.2019

Školení: Anatomie a morfologie zubů ve vztahu k endodontickému ošetření, fyziologie a patologie pulpo-dentinového orgánu a pulpo-parodontálního komplexu

Představuje pro Vás každé endodontické ošetření mnoho neznámých? Máte problém s dohledáním kořenových kanálků? Nevíte, kde lze očekávat jednoduchou a kde obtížnou situaci pro endodontické ošetření?

Pak je toto školení určeno přesně Vám. Vězte, že vše lze velmi spolehlivě určit. Při respektování několika jednoduchých principů nemusíte mít s plánováním endodontického ošetření problém. Tento teoretický kurz je určen nejen čerstvým absolventům stomatologie, ale také všem, kteří chtějí posunout úspěšnost endodontického ošetření.

termín konání: pátek 20. září 2019, 9-16h

cena: 7.700 Kč

místo: Studio 32 - Pod Sychrovem I 83, Praha 10

individuální přístup – maximálně 10 účastníků

Více informací o tomto školení

Proč si vybrat školení I love endo

Školení programu I love endo obsahují část nezbytně teoretickou (obvykle dopolední) a praktickou (odpolední). Podklady k teoretické části obdržíte v tištěné formě, do které můžete psát své poznámky. Veškeré materiálové, přístrojové a technické vybavení Vám bude k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet, porovnat, zvládnout lépe techniku práce pomocí Vašeho přístroje, vezměte jej s sebou.

Každému účastníkovi školení věnujeme maximální pozornost. Z toho důvodu je kapacita kurzů limitována deseti účastníky. Záleží nám na Vás, proto se na školení vždy připravujeme cíleně. Podle Vašich specifických potřeb přizpůsobíme přednášku a najdeme pro Vás vhodné příklady. Vy pak místo mnohokrát opakovaných pouček a frází najdete konkrétní odpovědi.

Školení probíhají v budově soukromé zubní kliniky Studio 32 s.r.o. v Praze 10. V dispozici Vám budou klimatizované školící prostory a tři ordinace vybavené moderní technikou včetně operačních mikroskopů. Občerstvení a nápoje pro Vás během školení jsou samozřejmostí. Pro účastníky, kteří cestují ze vzdálenějších míst, můžeme po dohodě zdarma zajistit i ubytování (apartmán v objektu).

Lektorem kurzů je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v endodoncii. Zubním lékařům a studentům zubního lékařství nabízíme pouze nestranné a praxí ověřené informace z oblasti moderní endodoncie. Informace vychází z našich zkušeností a dlouholeté praxe nejen při ošetření samotném, ale také při vedení frekventantů v rámci kurzů a stáží v oblasti endodoncie.

Přihláška na školení

  • Fakturační údaje

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.