Efektivní preparace a výplachové protokoly – 11.12.2020

Školení: Efektivní preparace kořenových kanálků, výplachové protokoly

Chcete umět přípravu endodontického systému provést efektivně, úspěšně a prediktabilně? Chcete si vytvořit svoji „ideální sekvenci“ preparace a dekontaminace bez závislosti na nepřetržité marketingové masáži výrobců moderních strojových endodontických nástrojů a postupů? Tápete v přemíře informací, jaký ideální vyplachovací protokol zvolit?

Řada z Vás používá se svých praxích několik systémů NiTi nástrojů, často velmi složitých. Ne vždy vede výběr vhodných nástrojů ke zvýšení úspěšnosti ošetření. Během školení se zaměříme na rozdíly jednotlivých NiTi systémů. Poradíme Vám, které systémy vybrat pro běžnou praxi praktických zubních lékařů a které doporučujeme pro ty z Vás, kteří se chtějí na endodoncii více specializovat.

Ty nejlepší nástroje a dekontaminační postupy si budete moci vyzkoušet a porovnat v praktické části kurzu. Ale už nyní Vám můžeme prozradit, že nástroje až tak důležité nejsou a vrátíme se k základům – tedy dekontaminaci. Nejdůležitější budou samozřejmě informace a praktické dovednosti, které si z kurzu odnesete.

termín konání: pátek 11. prosince 2020, 9-16h

cena: 8.700 Kč

místo: Studio 32 - Pod Sychrovem I 83, Praha 10

individuální přístup - maximálně 10 účastníků

Více informací o tomto školení

Proč si vybrat školení I love endo

Školení programu I love endo obsahují část nezbytně teoretickou (obvykle dopolední) a praktickou (odpolední). Podklady k teoretické části obdržíte v tištěné formě, do které můžete psát své poznámky. Veškeré materiálové, přístrojové a technické vybavení Vám bude k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet, porovnat, zvládnout lépe techniku práce pomocí Vašeho přístroje, vezměte jej s sebou.

Každému účastníkovi školení věnujeme maximální pozornost. Z toho důvodu je kapacita kurzů limitována deseti účastníky. Záleží nám na Vás, proto se na školení vždy připravujeme cíleně. Podle Vašich specifických potřeb přizpůsobíme přednášku a najdeme pro Vás vhodné příklady. Vy pak místo mnohokrát opakovaných pouček a frází najdete konkrétní odpovědi.

Školení probíhají v budově soukromé zubní kliniky Studio 32 s.r.o. v Praze 10. V dispozici Vám budou klimatizované školící prostory a tři ordinace vybavené moderní technikou včetně operačních mikroskopů. Občerstvení a nápoje pro Vás během školení jsou samozřejmostí. Pro účastníky, kteří cestují ze vzdálenějších míst, můžeme po dohodě zdarma zajistit i ubytování (apartmán v objektu).

Lektorem kurzů je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v endodoncii. Zubním lékařům a studentům zubního lékařství nabízíme pouze nestranné a praxí ověřené informace z oblasti moderní endodoncie. Informace vychází z našich zkušeností a dlouholeté praxe nejen při ošetření samotném, ale také při vedení frekventantů v rámci kurzů a stáží v oblasti endodoncie.

Přihláška na školení

  • Fakturační údaje

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.