Endocamp 8.-10.9.2017

Jste student nebo čerstvý absolvent oboru stomatologie a máte o endononcii hlubší zájem? Nebo již nějakou dobu jako zubní lékař pracujete a endodoncie je pro Vás záhadná, složitá a neoblíbená? Anebo si jen chcete osvěžit základní znalosti a dovednosti endodontického ošetření? Pak nesmíte chybět na již čtvrtém EndoCampu, který bude stejně tak jako loňský rok v ryze komorní atmosféře.

Téma letošního roku je Endodontické a postendodontické ošetření úspěšně aneb Co byste měli vědět před endodontickým ošetřením zubu. Naším váženým letošním hostem je MUDr. Radoslav Lacina

Více o akci

Přihláška

Přihláška na Endocamp

  • Do 30. 7. 2017 je cena přednášek je 2.200 Kč (studenti) a 3.200 Kč (lékaři). Student = jste studentem pregraduální výuky (rozhodující v době přihlášení ne v době konání akce).
  • Cena workshopu je 1.800 Kč. Druhý termín 16.00-18.00 je už bohužel plný, ale je možné, že se nějaké místo uvolní.
  • Fakturační údaje

    Prosíme o pečlivé vyplnění fakturačních údajů. Na jejich základě Vám elektronicky zašleme zálohovou fakturu a po jejím uhrazení fakturu k založení do účetnictví. Pozdější změny fakturačních údajů jsou krajně problematické.
  • Storno podmínky

    Při stornu účasti účastníkem bude vrácena uhrazená částka mínus storno poplatek. Storno poplatek je dva a více měsíců před konáním akce 600 Kč, méně jak dva měsíce před konáním akce 2.000 Kč.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.