Ergonomie práce při použití zvětšovacích pomůcek – 22.5.2020

Školení: Použití operačního dentálního mikroskopu v každodenní stomatologické praxi – ergonomie

Bolí Vás často záda a hlava? Správný způsob práce Vám pomůže tyto problémy odstranit. Koupili jste si nedávno operační mikroskop nebo již s ním delší dobu pracujete a nejste si jisti, jak ho používat?

Použití optických zvětšovacích systémů ve stomatologii a jejich dopad na efektivitu, kvalitu a jistotu všech typů ošetření dnes již nemusíme obhajovat. Kromě jasného benefitu pro pacienta je použití optických systémů výhodné z mnoha důvodů i pro ošetřující tým. Nejen, že má lékař i asistence perfektní kontrolu nad všemi diagnostickými i technologickými kroky ošetření, ale také mohou optické systémy být při správném použití cestou k „pohodlnému“ profesnímu životu bez bolestí zad, hlavy…

Na tomto kurzu se dozvíte, jak správně vybrat a pak používat různé druhy optických systémů (lupové brýle, operační mikroskop, záznamová zařízení). A nejen to. Kurz je určen vždy pro celý ošetřovací tým, protože  asistence hraje v optimálním nastavení ergonomie práce klíčovou roli.

termín konání: pátek 22. května 2020, 9-16h

cena za tým (lékař+ sestra): 9.200 Kč

místo: Studio 32 - Pod Sychrovem I 83, Praha 10

individuální přístup - maximálně 10 účastníků

Více informací o tomto školení

Proč si vybrat školení I love endo

Školení programu I love endo obsahují část nezbytně teoretickou (obvykle dopolední) a praktickou (odpolední). Podklady k teoretické části obdržíte v tištěné formě, do které můžete psát své poznámky. Veškeré materiálové, přístrojové a technické vybavení Vám bude k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet, porovnat, zvládnout lépe techniku práce pomocí Vašeho přístroje, vezměte jej s sebou.

Každému účastníkovi školení věnujeme maximální pozornost. Z toho důvodu je kapacita kurzů limitována deseti účastníky. Záleží nám na Vás, proto se na školení vždy připravujeme cíleně. Podle Vašich specifických potřeb přizpůsobíme přednášku a najdeme pro Vás vhodné příklady. Vy pak místo mnohokrát opakovaných pouček a frází najdete konkrétní odpovědi.

Školení probíhají v budově soukromé zubní kliniky Studio 32 s.r.o. v Praze 10. V dispozici Vám budou klimatizované školící prostory a tři ordinace vybavené moderní technikou včetně operačních mikroskopů. Občerstvení a nápoje pro Vás během školení jsou samozřejmostí. Pro účastníky, kteří cestují ze vzdálenějších míst, můžeme po dohodě zdarma zajistit i ubytování (apartmán v objektu).

Lektorem kurzů je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v endodoncii. Zubním lékařům a studentům zubního lékařství nabízíme pouze nestranné a praxí ověřené informace z oblasti moderní endodoncie. Informace vychází z našich zkušeností a dlouholeté praxe nejen při ošetření samotném, ale také při vedení frekventantů v rámci kurzů a stáží v oblasti endodoncie.

Přihláška na školení

  • Fakturační údaje

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.