Mikroskop nejen pro endodoncii 5.6.2020

Školení: Efektivní použití operačního dentálního mikroskopu nejen pro endodoncii

Operační mikroskop je velmi efektivní nástroj, jehož benefit se asi nejvíce projeví právě u endodontické léčby. Ale operační mikroskop vám může, při správném použití, poskytnou celou škálu dalších výhod i v ostatních podoborech zubního lékařství.

 Vždyť mnohdy stačí jeden správný pohled a snadno odhalíte příčinu dlouhodobých potíží pacienta, absolutní kontrola přesnosti například v protetice zase zajistí dlouhodobou prognózu protetických prací, nebo ukázat pacientovi „live“ depozita zubního kamene a krvácející gingivu v jeho ústech je mocný motivační nástroj. Zkrátka – benefit operačního mikroskopu se projeví v celé šíři stomatologie. Přijďte na toto školení a naučte se tipy a triky od MUDr. Jiřího Škrdlanta – lékaře, který s operačním mikroskopem pracuje v ČR nejdéle (již 15 let).

termín konání: pátek 5. června 2020, 9-16h

cena: 8.700 Kč

místo: Studio 32 - Pod Sychrovem I 83, Praha 10

individuální přístup - maximálně 10 účastníků

Více informací o tomto školení

Proč si vybrat školení I love endo

Školení programu I love endo obsahují část nezbytně teoretickou (obvykle dopolední) a praktickou (odpolední). Podklady k teoretické části obdržíte v tištěné formě, do které můžete psát své poznámky. Veškeré materiálové, přístrojové a technické vybavení Vám bude k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet, porovnat, zvládnout lépe techniku práce pomocí Vašeho přístroje, vezměte jej s sebou.

Každému účastníkovi školení věnujeme maximální pozornost. Z toho důvodu je kapacita kurzů limitována deseti účastníky. Záleží nám na Vás, proto se na školení vždy připravujeme cíleně. Podle Vašich specifických potřeb přizpůsobíme přednášku a najdeme pro Vás vhodné příklady. Vy pak místo mnohokrát opakovaných pouček a frází najdete konkrétní odpovědi.

Školení probíhají v budově soukromé zubní kliniky Studio 32 s.r.o. v Praze 10. V dispozici Vám budou klimatizované školící prostory a tři ordinace vybavené moderní technikou včetně operačních mikroskopů. Občerstvení a nápoje pro Vás během školení jsou samozřejmostí. Pro účastníky, kteří cestují ze vzdálenějších míst, můžeme po dohodě zdarma zajistit i ubytování (apartmán v objektu).

Lektorem kurzů je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v endodoncii. Zubním lékařům a studentům zubního lékařství nabízíme pouze nestranné a praxí ověřené informace z oblasti moderní endodoncie. Informace vychází z našich zkušeností a dlouholeté praxe nejen při ošetření samotném, ale také při vedení frekventantů v rámci kurzů a stáží v oblasti endodoncie.

Přihláška na školení

  • Fakturační údaje

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.