Přístupová kavita, preflaring a glydepath – 13.11.2020

Školení: Přístupová kavita, explorace, glyde path a základní preparace kořenových kanálků, určení pracovní délky

Máte problém s dohledáním vchodů do kořenových kanálků? Nedaří se vám občas při endodontickém ošetření určit, nebo dosáhnout na pracovní délku? Chcete se vyhnout komplikacím jako je zalomení nástroje, vytvoření zátky či schůdku?

Stačí mít jednoduchý protokol, jehož základy se na tomto kurzu dozvíte a nacvičíte. Kurz je určen pro všechny, kdo bez problémů zvládají mikro/anatomii endodontického systému, diagnostiku a své léčebné výkony plánují.

termín konání: pátek 13. listopadu 2020, 9-16h

cena: 7.700 Kč

místo: Studio 32 - Pod Sychrovem I 83, Praha 10

individuální přístup - maximálně 10 účastníků

Více informací o tomto školení

Proč si vybrat školení I love endo

Školení programu I love endo obsahují část nezbytně teoretickou (obvykle dopolední) a praktickou (odpolední). Podklady k teoretické části obdržíte v tištěné formě, do které můžete psát své poznámky. Veškeré materiálové, přístrojové a technické vybavení Vám bude k dispozici. Pokud si chcete vyzkoušet, porovnat, zvládnout lépe techniku práce pomocí Vašeho přístroje, vezměte jej s sebou.

Každému účastníkovi školení věnujeme maximální pozornost. Z toho důvodu je kapacita kurzů limitována deseti účastníky. Záleží nám na Vás, proto se na školení vždy připravujeme cíleně. Podle Vašich specifických potřeb přizpůsobíme přednášku a najdeme pro Vás vhodné příklady. Vy pak místo mnohokrát opakovaných pouček a frází najdete konkrétní odpovědi.

Školení probíhají v budově soukromé zubní kliniky Studio 32 s.r.o. v Praze 10. V dispozici Vám budou klimatizované školící prostory a tři ordinace vybavené moderní technikou včetně operačních mikroskopů. Občerstvení a nápoje pro Vás během školení jsou samozřejmostí. Pro účastníky, kteří cestují ze vzdálenějších míst, můžeme po dohodě zdarma zajistit i ubytování (apartmán v objektu).

Lektorem kurzů je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v endodoncii. Zubním lékařům a studentům zubního lékařství nabízíme pouze nestranné a praxí ověřené informace z oblasti moderní endodoncie. Informace vychází z našich zkušeností a dlouholeté praxe nejen při ošetření samotném, ale také při vedení frekventantů v rámci kurzů a stáží v oblasti endodoncie.

Toto školení je obsazeno, ale podívejte se na druhý termín 20.11.2020.