Reendodontické ošetření – online školení – jaro 2019

Hlavním problém pro stanovení protokolu reendodontického ošetření je fakt, že vždy před sebou máme jinou situaci. Nejen jiný zub, ale různě destruovaný zub, různou kořenovou výplň, různě poškozenou morfologii endodontického systému a tak dále.

Pro úspěšné reendodontické ošetření nestačí mít technické možnosti, jako je operační mikroskop, preparační nástroje, techniku výplachu, techniku plnění, nejdůležitější je zkušenost lékaře. Zkušenost pramenící z množství kompletně ošetřených, různě poškozených, různě zaplněných zubů..

Setkali jste se s tím, jak těžké je odstranění staré kořenové výplně a dohledání kořenových kanálků v terénu, který je více či méně alterován předešlými ošetřeními?

Nevíte, jak nastavit protokol řešení eventuálních komplikací reendodontického ošeření, jako je perforace stěny radixu, odstranění nebo obejití zalomeného nástroje?

Dlouho jsem přemýšlel, jak tyto zkušenosti, které sbírám skoro 20 let, předat vám. A vhodným řešením mi připadá sdílení jednotlivých případů. Proto jsem pro vás připravil seriál šesti případů, na kterých si detailně ukážeme podstatu úspěšného reendodntického ošetření v různých situacích.

MUDr. Jiří Škrdlant

  • Obsah přednášek je uspořádán do 6 témat - kazuistik (během tří měsíců) - úterky v čase 20 – 21.30 hod.
  • Školení jsou šitá na míru zubním lékařům, kteří již nějakou chvíli pracují a mají bohaté zkušenosti s primárním endodontickým ošetřením.
  • Školení se účastníte z pohodlí domova (počítače, který je připojený na internet, tabletu, mobilu, atd.). Zda aktivně (formou chatu) či pasivně – to je na Vás.
  • V případně, že se nebudete moci účastnit, pošleme Vám video záznam ve formátu mp4.
  • Abychom se mohli věnovat Vašim individuálním dotazům, vytvořili jsme interaktivní prostředí. Počet míst školení je limitován na 25 účastníků.
  • Přednášky vede MUDr. Jiří Škrdlant

Balíček obsahující všech šest školení stojí 24.748 Kč (včetně DPH). Balíček je vázán na konkrétní osobu (e-mail). Jednotlivá školení nelze zakoupit zvlášť.

Termíny online školení reendodontického ošetření

Jde vždy o úterky v čase 20.00 - cca 21.30.

1. 9.4.2019

2. 23.4.2019

3. 14.5.2019

4. 28.5.2019

5. 18.6.2019

6. 25.6.2019

Neváhejte a využijte jedinečnou možnost, jak získat další zkušenosti přímo od jedničky a oboru a zajistit svým pacientům vyšší úspěšnost reendontického ošetření.

Přihláška na školení

  • Fakturační údaje

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.