„Školící předkrm“ ZDARMA

V poslední době je nabídka stomatologických školení opravdu bohatá. Prakticky každý den je pořádáno nějaké školení či stáž. Bohužel úroveň akcí je velmi různá, často jde jen o maskovanou přehlídku produktů (v lepším případě novinek) dané firmy s bonusem kávy, chlebíčků, propisky a vzorků.

My se orientujeme jiným směrem – chceme Vám předat prakticky využitelné, kvalitní a úplné informace. Přesto váháte, jestli je školení programu I love endo pro Vás to pravé? Nevíte, zda Vám naše školení pomůže při řešení problémů, které Vás trápí? Nejste si jisti, zda Vám program I Love endo pomůže získat právě ty potřebné znalosti?

Přijďte se seznámit se stylem, kvalitou a výsledky práce MUDr. Jiřího Škrdlanta. Během „předkrmu“ Vám poskytneme základní odpovědi k dané problematice. Význam má přijít ale jen tehdy, pokud jste na školeních a stážích programu I love endo ještě nebyli a náš styl práce Vás zajímá.

Jak akce probíhá?

Formou stáže u asistenčního okuláru se účastníte běžného provozu specializované endodontické praxe. Obvykle půjde o jeden re/endodontický výkon v čase 1,5-2,5hod.

Konkrétní termíny nejsou vypisovány, protože re/endodontické ošetření provádíme prakticky několikrát denně.  Bude-li to možné, rádi pro Vás najdeme vhodný termín dle Vašich možností. Upozorňujeme jen, že pátky nejsou možné.

Místem konání akce je vždy zubní klinika Studio 32. Jak bylo uvedeno, akce je zdarma.

Co s sebou potřebujete?

S sebou si prosím přineste přezůvky a zdravotnické převlečení.

Jsem jedním slovem nadšená! Bylo to pro mne opravdu přínosné. Rady pana doktora jsou velmi praktické a poprvé jsem měla možnost vidět práci pod mikroskopem a ta preciznost byla úžasná.

MDDr. Lenka Švecová, Karlovy Vary

Máte o „školící předkrm“ zájem?

Vyplňte a odešlete prosím přihlášku níže. Nezapomeňte také uvést datum, kdy by Vám školení vyhovovalo a případně typ vzdělávací akce, která by Vás zajímala.

Na základě těchto informací můžeme akci připravit přesně dle Vašich potřeb. Obratem Vás budeme kontaktovat s potvrzením termínu, upřesněním času či případně návrhem termínu a času jiného.

Přihláška
  • Detaily přihlášky

  • Napište prosím termíny, které by Vám vyhovovaly. Bude-li to možné, rádi najdeme v daný den vhodný výkon.
  • Vyplňte prosím, o jaké školení máte v budoucnu zájem. Díky tomu můžeme "školící předkrm" připravit dle Vašich potřeb.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Časté dotazy

Zalomené nástroje

Často si přejete vidět odstranění zalomených kořenových nástrojů. Z provozního hlediska je to na našem pracovišti touto formou „školícícho předkrmu“ velmi komplikované. Zalomené nástroje se občas vyskytnou u pacientů odeslaných od jiných lékařů (nevíme o nich předem, lékař nám to nesdělí, na RTG často nejsou videtelné, …). Navíc cizí pacienti nejsou tak spolehliví v návštěvách (často nedorazí), tak se je snažíme do tohoto programu nezahrnovat, neb by to bylo škoda také Vašeho času. Naši pacienti zalomené nástroje nemají :-) a když už se to výjimečně „podaří“, tak je ihned vyndáme.

Zajímá Vás, jak být při vyndání zalomeného kořenového nástroje úspěšný(á)? Hlavní podmínkou je, že budete pracovat pod operačním mikroskopem. Bez něj to opravdu nejde. Podaří-li se Vám to bez něj, je to opravdu náhoda, která má na druhém (dosažitelnějším) pólu zničený zub. S mikroskopem je to ale akce předvídatelná, s jistým výsledkem. Nejsnažší ale samozřejmě je vůbec nástroj nezalomit – to znamená zvládnout problematiku NiTi.

Připravujeme celodenní praktické školení, které bude zaměřeno speciálně na tuto problematiku. Jestliže o něj máte zájem, dejte nám prosím vědět. Až budeme vědět detaily, ozveme se Vám.